Příležitost pro šikovné finanční poradce

Předpoklady:

Finančním poradcem společností Wüstenrot se zdaleka nemůže stát každý.
Základním předpokladem je pochopitelně minimálně úplné střední vzdělání ukončené maturitní zkouškou a trestně-právní bezúhonnost.

Hodnoty:

Daleko důležitější je pro nás však ztotožnění se s hodnotami, jejichž nositelem je značka Wüstenrot již téměř sto let.
Z toho pro naše finanční poradce mimo jiné vyplývá, že finanční poradenství společností Wüstenrot chápe jako běh na dlouhou trať. Podpisem jedné smlouvy pro nás práce s klientem nikdy nekončí, ale naopak začíná.
Schopnost naslouchat a zároveň ochota neustále se vzdělávat jsou samozřejmostí.

Cíl:

Odměnou za splnění těchto náročných kritérií je našim finančním poradcům jistota dlouhodobé spolupráce za mimořádně výhodných podmínek. Těmi jsou nejenom trvale motivační odměnový systém, ale i možnosti se neustále vzdělávat.
Tato spolupráce přináší finančním poradcům navíc možnost plánovat si vlastní čas a lépe tak skloubit pracovní a soukromý život.
Úspěšní finanční poradci společnosti Wüstenrot zažívají pocity uspokojení ze smysluplné a zajímavé práce, která je přínosem a službou ostatním.  

Kontaktujte násPříběhy úspěšných (success stories)

Lenka J.

 

Aktuální pozice:

  • Regionální ředitelka pro jižní Moravu

Pozice při nástupu:

  • Finanční poradce

Kolik let pracuji ve Wüstenrotu:

  • Od roku 2001

Co mi tato společnost dala:

Hned zpočátku podporu a profesionální zázemí, dále přátele, finanční ohodnocení, uznání a v neposlední řadě úspěch. Jsem ráda, že mohu pracovat pro společnost, kde mohu projevovat své názory, které jsou vnímány. Mám možnost profesně růst a cítím se jako v rodinné firmě se silným zázemím.

Životní motto:

,,Svět není jen samé slunce a duha. Je to hodně zlé a drsné místo, i když jsi sebesilnější, srazí tě na kolena a nechá tě klečet, když to připustíš. Ale nejde o to, jak inkasuješ, ale tady jde o to kolik ran uneseš, a přesto se znovu zvedneš, kolik ran dokážeš přijmout a nezastaví tě. Jenom tak se vítězí. To chce znát svoji cenu a jít houževnatě za svým, ale musíš umět snášet rány. A ne si stěžovat, že nejsi tam, kde jsi chtěl a ukazovat na ni, něho či kohokoliv, že to zavinili. To dělají jenom zbabělci a to ty nejsi. Jsi lepší, pamatuj.“ Rocky Balboa

Doporučení pro nové kolegy:

Viz.  životní motto  

Pro informace, pomoc
či sjednání volejte:

605 817 952

Zavoláme vámVyplněním tel. čísla souhlasíte s jeho využitím společností Wüstenrot - stavební spořitelna a.s. za účelem nabídky služeb a produktů Wüstenrot po dobu 30 dnů.